Mahalleler

Yeni Sayfa 1 Yeni Sayfa 1

AKÇAPINAR

İlçemiz Akçapınar Mahallesi'nde bulunan mevcut futbol sahası Belediyemiz tarafından yenilenerek sentetik çim halı sahaya dönüştürülmüş olup, halkımızın hizmetine sunulmuştur.

 

İlçemiz Akçapınar Mahallesi'nde toplam 500 metre sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

 

 

 İlçemiz Akçapınar Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1300 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

 

 

İlçemiz Akçapınar Mahallesi'nde toplam 2400 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

 

 

Akyaka ve Akçapınar mahallelerimizin tarım alanlarının bulunduğu inişdibi mevkinden Marmaris karayoluna uzanan bölgede yolların bakım onarım ve düzenleme çalışmaları belediyemiz iş makinaları ve ekiplerince devam etmekte olup bu bölgeden ulaşımını sağlayan vatandaşlarımızın daha güvenli geçişi amaçlanmıştır.

 

 

İlçemiz Akçapınar mahallesinde 965 m2 kilitli parke taşı döşemesi tamamlanıp sosyal etkinliklerde kullanılmak üzere açık mutfakta yapılmıştır.Ayrıca bu alanda bulunan mevcut tuvaletlerinde bakım onarımı yapılıp halkımızın kullanımına sunulmuştur.

 

İlçemiz Akçapınar Mahallesi

 

AKYAKA

 

İlçemiz Akyaka Mahallesi'nde bulunan Koyuncu Sokak, Yasemin Sokak, Mustafa Uyanık Sokak ve Oktay Akbal Sokak'ta toplam 4000 metrekare parke taşı ve 150 metre bordür taşı ile yol ve yeşil alan düzenlemesi yapılmıştır.

 

 

İlçemiz Akyaka Mahallesi'nde bulunan Yılmaz Sokak, Lale Sokak ve Defne Sokak'ta toplam 4000 metrekare parke taşı ile yol ve yeşil alan düzenlemesi yapılmıştır.

 

Yeni Sayfa 1

İlçemiz Akyaka Mahallesi'nde bulunan Mercan Sokak, Nar Sokak, Şadan Gökovalı Sokak ve Mimoza Sokak'ta toplam 3500 metrekare parke taşı ile yol ve yeşil alan düzenlemesi yapılmıştır.

 

 

İlçemiz Akyaka Mahallesi İnişdibi Mevkii’ndeki Çay Deresi üzerine Belediyemiz tarafından yapılmış olan köprü halkımızın hizmetindedir.

 

 

 İlçemiz Akyaka Mahallesi'nde Çay Deresi üzerinde köprü yapımı tamamlanmıştır. Akyaka - Akçapınar bağlantı yolu olarak da halkımız tarafından kullanılan bu yolun asfalt kaplama çalışmaları belediyemiz tarafından yapılacaktır.

 

 

 

 Akyaka ve Akçapınar mahallelerimizin tarım alanlarının bulunduğu inişdibi mevkinden Marmaris karayoluna uzanan bölgede yolların bakım onarım ve düzenleme çalışmaları belediyemiz iş makinaları ve ekiplerince devam etmekte olup bu bölgeden ulaşımını sağlayan vatandaşlarımızın daha güvenli geçişi amaçlanmıştır.

 

 

 

 İlçemizin turizm aynası olan AKYAKA mahallemizde belediyemiz tarafından yaptırılan pazaryerinin açılış törenini Büyükşehir Belediye Başkan'ımız Osman Gürün ,ilçe mahalle muhtarlarımız ve değerli halkımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

 

 

Akyaka mahallesine 2014-2015 yıllarında toplamda 23784 m2 kilitli parke taşı döşemesi yapılmış olup 2016 yılında da planlanan alanlarda çalışmalarımız devam edecektir.

 

 

Ula Belediyesi bozulan yolların ve yapılmayan sokakların parke taşı döşeme çalışmaları hızla sürüyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Akyaka Mahallesi Cumhuriyet Caddesi başta olmak üzere kilit parke döşeme çalışmalarına başlanıldı ve hız kesmeden tamamlandı. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için kilit parke döşemeleri ilçenin birçok mahalle ve sokağında sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen standartlara uygun çalışmalar ile ilçenin daha modern bir hale kavuşacağı belirtildi. Aynı zamanda Geçtiğimiz haftalarda;

 • Akyaka Mahalle Mezarlığı
 • Kızılağaç Mahallesi Salih Demircan Sokak
 • Gökçe Mahalle Meydanı
 • Çıtlık Mahallesi Meydanı
 • Ayazkıyı Mahallesi Dülgerler Sokak
 • Köprübaşı Herdemler Sokak
 • Köprübaşı Mahallesi Eski Mezarlık alanı kilit parke taşına kavuşmuştur.
   
   

  Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN,  vatandaşların Akyaka  plajına yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek, vatandaşların gönül rahatlığı ile denize girebileceklerini belirtti. Turizm sezonunun açılması nedeniyle plajın çevre temizliği teknik altyapısı ve gerekli eksik olan envanterler tamamlanmış olup yaz sezonunda faaliyete başlamıştır.
  Mavi Bayrağa sahip olan Akyaka Plajımız; vatandaşlarımız tarafından  ilgi duyulan gözde bir yerdir.

  ALPARSLAN

   

  İlçemiz Alparslan Mahallesi'nde bulunan Bekir Ağa ve Muammer Ağa Konakları'nın rölöve, restitüsyon ve restorasyonu için hukuksal süreç tamamlanarak ve gerekli ödemeleri yapılarak kamulaştırma işlemleri yeni tamamlanmıştır. Tahliye işlemleri gerçekleştirilmiş olup; rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelendirme aşamasına gelinmiştir

   

  ARMUTÇUK

   

  İlçemiz Armutçuk Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  AYAZKIYI

   

  İlçemiz Ayazkıyı Mahallesi'nde bulunan Asar Park'ta amfi tiyatro, umumi WC ve büfe inşaatı tamamlanmış olup; aydınlatma, yol düzenlemeleri, piknik masaları ve barbeküleri, peyzaj düzenlemeleri ile yeşillendirme çalışmaları yapılmıştır. Halkımızın bilgisine sunulur.

   

   

   İlçemiz Ayazkıyı Mahallesi'nde bulunan ve sembol mesire alanlarımızdan olan Asar Park'ta Restoran, Çok Amaçlı Amfi Tiyatro, Umumi WC, çevre düzenlemesi, sulama ve aydınlatma çalışmalarımız devam etmektedir.

   

   

  ATAKÖY

  İlçemiz AtaköyMahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   İlçemiz Ataköy Mahallesi'nde bulunan Ataköy İlkokulu bahçesinde 540 metrekare alanı kapatan sosyal etkinlik alanı yapımı tamamlanmıştır.

   

   

   

   İlçemiz Ataköy Mahallesi'nde, Mezarlık Yolu ve Zeytin Beleni Mevkii'nde 300 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  ÇITLIK

   

  İlçemiz Çıtlık Mahallesi'nde yaklaşık 350 metre uzunluğunda kanal ve 2500 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlanmıştır.

   

   

   İlçemiz Çıtlık Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1100 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  İlçemiz Çıtlık Mahallesi'nde bulunan Haşim Bahçesi Mevkii'nde toplam 3750 metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Çıtlık Mahallesi Taşkesiği Mevkii'nde bulunan Melmin Deresi Mezarlığı yolunda toplam 850 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  ilçemiz Çıtlık Mahallesinde bulunan yollarımıza 1123 m2 kilitli parke taşı döşemesi yapılıp bakım onarım çalışmaları devam etmektedir..Bu mahallemizde düzenlenen düğün,mevlüt ve yemek gibi etkinliklerin çoğunlukla ilkokul bahçesinde yapılması üzerine hem mahalle halkımızın hemde öğrencilerimizin yararlanması için mevcut binaya bitişen alana beton zemin yapılıp üstü örtülmüştür.Ayrıca bu okulumuza prefabrik ek okul binası ve çevre düzenlemesi de yapılarak eğitim öğretim alanındaki desteklerimiz sürmektedir.   

  ÇÖRÜŞ

   

   İlçemiz Çörüş Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 2000 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz ÇörüşMahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda ve Kabagünlük Mevkii'nde toplam 1900 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Çörüş Mahallesi'nde Cem Evi önünde ve muhtelif sokaklarda toplam 1600 metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Çörüş Mahallesi Mezarlık Yolu'nda 1000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Çörüş mahallesinde yıpranmış ve toprak zemin olan yollarımıza 1608 m2 kilitli parke döşemesi yapılıp Kabacagünlük mezarlığımıza da ihityaç duyulan kapalı alan ve araç gereç odası yapılmıştır

   

   

   

  ELMALI

   

   İlçemiz Elmalı Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1500 metre sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  İlçemiz Elmalı Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 650 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.  ESENTEPE

   

   İlçemiz Esentepe Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1200 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   İlçemiz Esentepe Mahallesi'nde İlkokul yolu ve altgeçit giriş-çıkışlarında toplam 1500 metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.

   

   

   İlçemiz Esentepe Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 910 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  GÖKÇE

   

   İlçemiz Gökçe Mahallesi'nde toplam 2500 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   lçemiz Gökçe Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 650 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Gökçe Mahallesi'nde 3546 m2 kilitli parke taşı döşemesi, pazaryeri düzenlemesi ve sosyal etkinliklerde kullanılmak üzere üst örtülü mutfak yapımı tamamlanıp halkımızın kullanımına sunulmuştur.Ayrıca Gökçe Zeynep Gönen İlköğretim Okulumuza duvar üstü panel çit uygulaması ve yağmur suyu ızgara çalışmaları yapılıp okullarımıza da imkanlarımız dahlinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

   

   

   

  GÖKOVA

   

  İlçemiz Gökova Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokak ve caddelerde toplam 6000 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Gökova Mahallesi Yazılıtaş Yolu'nda 550 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır. İlçemiz Gökova Mahallesi Gültekin Palabıyık Sokak'ta 650 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır İlçemiz Gökova Mahallesi Ova Sokak'ta (Sarıkavak Yolu) 1200 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  Gökova Mahallemize belediyemizin 2014-2015 yıllarında yapımını planladığı 7320 m2 kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmış ayrıca Cahit Güneyman İlköğretim okulu bahçesine de kütüphane binası yaptırılıp merhum Gökova Belediye Başkanı Durmuş Ali Sazaklı Kütüphanesi adı verilmiştir.

   

   

  KABACAPİNAR

   

  İlçemiz Kabacapinar Mezarlığı, Yeni Mezarlık ve sanayi bölgesinde toplam 1000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışmaları tamamlanmıştır.

   

   

  KARABÖRTLEN

   

  İlçemiz Karabörtlen Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 2100 metre sathi asfalt kaplama çalışmaları tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Karabörtlen Mahallesi'nde toplam 2500 metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.

   

   

   lçemiz Karabörtlen Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1300 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

   İlçemiz Karabörtlen Mahallesi'nde toplam 5078 m2 kilitli parke taşı döşemesi ve yol bakım onarım çalışmaları yapılmıştır.

   

   

  KAVAKÇALI

   

  İlçemiz Kavakçalı Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  KIYRA

   

   İlçemiz Kıyra Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 2000 metre sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

   İlçemiz Kıyra Mahallesi Oyru Mevkii'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1050 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  KIZILAĞAÇ

   

  İlçemiz Kızılağaç Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 2500 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Kızılağaç Mahallesi'nde bulunan Yenice Yolu, Çamköy Yolu ve Mezarlık Yolu'nda toplam 2200 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Kızılağaç Mahallesi'nde 2038 m2 kilitli parke taşı döşemesi ve mevcut yolların bakım onarımı yapılmıştır.

   

   

  KIZILYAKA

   

   İlçemiz Kızılyaka Mahallesi'nde yaklaşık 650 metre uzunluğunda su kanalı düzenlemesi yapılmıştır.

   

   

   İlçemiz Kızılyaka Mahallesi'nde toplam 5000 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

  İlçemiz Kızılyaka Mahallesi Sarıbağ Yolu'nda 1100 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Kızılyaka Mahallesi İlkokul Yolu'nda 700 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  KIZILYAKA Mahallemiz yollarının 3673 m2 parke taşı döşemesi, bakım onarımı ayrıca yağmur suyu drenaj ve kanalları fen işleri ekiplerimizce tamamlanmış olup mahalle konağımız etrafında da çevre düzenlemesi yapılmıştır.

   

   

  KÖPRÜBAŞI

   

  İlçemiz Köprübaşı Mahallesi'nde bulunan Ovalar Küme Evleri ve Dedekavak Mevkii'nde toplam 2700 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Köprübaşı Mahallesi'nde bulunan Kızlan Yolu'nda toplam 3000 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  ÖRNEK KÖY

   

  İlçemiz Örnekköy Mahallesi'nde toplam 2300 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  PORTAKALLIK

   

  İlçemiz Portakallık Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 2200 metre sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Portakallık Mahallesi'nde toplam 1200 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Portakallık Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 850 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Portakallık Mahallesine toplamda 1506 m2 kilitli parke döşemesi yapılıp halkımızın daha modern ve temiz yolları kullanabilmesi amaçlanmıştır.

   

   

  SARAYYANI

   

  İlçemiz Sarayyanı Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1100 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Sarayyanı Mahallesi'nde toplam 3300 metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması tamamlanmıştır.

   

  [widgetkit id=116]

   

  ŞİRİNKÖY

   

  İlçemiz Şirinköy Mahallesi'nde toplam 250 metre sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  İlçemiz Şirinköy Mahallesi'nde yaklaşık 200 metre uzunluğunda su kanalı düzenlemesi yapılmıştır.

   

   

  İlçemiz Şirinköy Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 900 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   

  TURGUT

   

  İlçemiz Turgut Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1500 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

  ULA

  Ula ilçe merkezimizde kanalizasyon çalışmaları 20 Haziran 2018 tarihi itibariyle başlamıştır.Başkanımız Ümit Karaarslan çalışmaları yerinde inceleyip Ula halkımıza hayırlı olmasını diledi.

   

   

  Ula Huzur Evi Yapımına Başlandı...

   

   

  İlçemiz sınırları içerisinde köy yerleşik alanlarında yapılacak ve Belediyemiz tarafından ücretsiz verilecek tip projelerle kamu yararının oluşturulması, kaynakların verimli kullanılması hedeflenmektedir. Bu kapsamda 50m2, 70m2, 80m2, 90m2 ve 100m2 tek katlı; 100+100m2 ve 110+110m2 iki katlı olmak üzere toplam 7 adet mimari ve statik projelerde Belediyemiz çalışanı mimar ve inşaat mühendisi teknik uygulama sorumluluğu (TUS), yapı ruhsatı ve yapı kullanma ruhsatı hizmetleri verilmektedir.

   

   

  Ula Atatürk İlkokulu'na 4 adet ek derslik, çok amaçlı salon ve tefrişi Belediyemiz tarafından yaptırılarak 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı için hizmete açılmıştır.

   

   

  YAYLASÖĞÜT

   

  İlçemiz Yaylasöğüt Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda ve Mezarlık Yolu'nda olmak üzere toplam 700 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

  YEŞİLÇAM

   

  İlçemiz Yeşilçam Mahallesi'nde bulunan muhtelif sokaklarda toplam 1650 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

   

   İlçemiz Yeşilçam Mahallesi Değirmen Yolu'nda 600 metre uzunluğunda sathi asfalt kaplama çalışması tamamlanmıştır.

   

 • Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya