Mavi Bayraklı Akyaka Plajımız

Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN,  vatandaşların Akyaka  plajına yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek, vatandaşların gönül rahatlığı ile denize girebileceklerini belirtti. Turizm sezonunun açılması nedeniyle plajın çevre temizliği teknik altyapısı ve gerekli eksik olan envanterler tamamlanmış olup yaz sezonunda faaliyete başlamıştır.
Mavi Bayrağa sahip olan Akyaka Plajımız; vatandaşlarımız tarafından  ilgi duyulan gözde bir yerdir.

Yeni Araçlarımız Halkımıza Hayırlı Olsun.

Göreve geldiği günden itibaren makine parkını yenilemek için çalışmalar yürüttüğünü aktaran Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN,  "Bu zamana kadar kendi  imkanlarımızla 1 adet iş makinası ve 1 adet kamyonun ihalesini yaparak alımını gerçekleştirdik. Bunun ardından kısa bir süre içinde araç filomuzda eksik olan Greyderin de ihalesini tamamlayıp alımını yaparak belediyemizin araç filosunu güçlendireceğiz. Yeni araçlarımız ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya