Yeni Araçlarımız Halkımıza Hayırlı Olsun.

Göreve geldiği günden itibaren makine parkını yenilemek için çalışmalar yürüttüğünü aktaran Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN,  "Bu zamana kadar kendi  imkanlarımızla 1 adet iş makinası ve 1 adet kamyonun ihalesini yaparak alımını gerçekleştirdik. Bunun ardından kısa bir süre içinde araç filomuzda eksik olan Greyderin de ihalesini tamamlayıp alımını yaparak belediyemizin araç filosunu güçlendireceğiz. Yeni araçlarımız ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Kütüphane Açılışı

İlçemiz Gökova Mahallesi Salih Güneyman İlköğretim Okulu bahçesine yaptırdığımız kütüphane tamamlanmış olup Belediye Başkanımız Ümit KARAARSLAN ve katılımcılar  tarafından törenle açılışı yapılmıştır. Açılışın ardından Başkan KARAARSLAN ve beraberindeki heyetle birlikte kütüphanedeki kitapları incelemiş ve öğrencilere kitap okumayla ilgili tavsiyelerde bulunmuştur.

“Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren kitap okumayı alışkanlık haline getirmenin önemli olduğu ve her yaştaki insanımızın kitap okuması, okur- yazar olması için çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi.”

Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya