Aramızdan Ayrılanlar

Başlıksız Belge
HURİYE DANA ULA(YNMZRLK) 2.01.2018
GÜLSÜM KESKİN GÖKOVA 2.02.2018
MUSTAFA ÇETİN KARABÖRTLEN 4.02.2018
MEHMET ÇAMUR ULA (KBCPNR) 7.02.2018
FİKRİYE YANIK GÖKOVA 7.02.2018
RAZİYE ÇETİN ULA(YNMZRLK) 10.02.2018
CELAL KARADUMAN  KÖYCEĞİZ (BOĞSA) 12.02.2018
MUSTAFA METİN KARABÖRTLEN 4.01.2018
ZEYNEP ALAVAT AKYAKA(İSKELE) 6.01.2018
SÜLEYMAN KALENDER KARABÖRTLEN 9.01.2018
ÜLKÜ İĞDELİ ULA(YNMZRLK) 9.01.2018
PEMBEGÜL KAYA AKÇAPINAR 10.01.2018
ŞÜKRÜ ÇULHAOĞLU ULA(YNMZRLK) 11.01.2018
MUSTAFA KÖROĞLU AKÇAPINAR 16.01.2018
REFİKA KURUOĞLU ULA(YNMZRLK) 20.01.2018
ABDİL ÇAMLIBEL KIZILYAKA 21.01.2018
BEDRİYE KORLUM ULA(KABACAPINAR) 22.01.2018
MESUT ÖZKAYA ULA(YNMZRLK) 23.01.2018
SUZAN KARASU ESENTEPE 27.01.2018
HALİL(SAMİ) TEKELİ ULA(KABACAPINAR) 27.01.2018
DURDU KOCAEKİZ ULA(YNMZRLK) 31.01.2018
HİLMİ TENLİK ULA(YNMZRLK) 29.12.2017
SADIKA KARASULU ULA(YNMZRLK) 28.12.2017
ALİ KARA ULA(YNMZRLK) 25.12.2017
HÜSEYİN KARACA GÖLCÜK 23.12.2017
ÜNAL USLU ATAKÖY 22.12.2017
İBRAHİM AKMAN GÖKÇE 22.12.2017
MUSTAFA YALPI ATAKÖY 22.12.2017
ADİLE SARIOĞLU HAŞİMBAHÇESİ 20.12.2017
SÜLEYMAN ULUCAK ULA (YNMZRLK) 20.12.2017
ALİ CAN KARABÖRTLEN 18.12.2017
GÖNÜL GÖBEK ULA (YNMZRLK) 18.12.2017
FERİDE KIZIL KIZILAĞAÇ 15.12.2017
MUHİTTİN YILDIRIM KIZILYAKA 14.12.2017
MUSTAFA KURGUT KARABÖRTLEN 6.12.2017
ALİ OSMAN AYDIN KIZILYAKA 5.12.2017
MEHMET GÜRKAN ULA (KABACAPİNAR) 5.12.2017
MEHMET ATİK GÖKOVA 4.12.2017
FATMA NİNE AKKADIN OYRU 3.12.2017
ESİN ÇEŞME ULA(YNMZRLK) 29.11.2017
MELİHA KARATOP GÖKOVA 25.11.2017
FATMA SÖKE GÖKOVA 24.11.2017
HANİFE KANAT GÖLCÜK 24.11.2017
ONUR DAĞLI ULA(YNMZRLK) 24.11.2017
RAMAZAN AZMAKÇI GÖLCÜK 24.11.2017
EMİNE DUDU(GÜNNARİN) KAZAK ULA(YNMZRLK) 22.11.2017
MEHMET ÖZCAN KARABÖRTLEN 19.11.2017
REMZİYE ŞENKAL ULA(YNMZRLK) 19.11.2017
TURGUT DEMİRCAN ATAKÖY(PAZARTERİ) 17.11.2017
FİKRİYE ATİK ULA(YNMZRLK) 15.11.2017
MELİHA AYSAN KARABÖRTLEN 12.11.2017
HALİSE SAZAKLI GÖKOVA 12.11.2017
ALİ YAŞAR GÖLCÜK 10.11.2017
MUSTAFA MERSİN ELMALI 9.11.2017
TURGUT ÇEKİCİ KIZILYAKA 9.11.2017
SULTAN GÖKOĞLU KARABÖRTLEN 8.11.2017
SIDIKA BELEVİ ÇITLIK(TAŞKESİĞİ) 7.11.2017
DURANGÜL DAYANAK ULA(YNMZRLK) 4.11.2017
NECMETTİN ÇİFTÇİ KIZILYAKA 21.10.2017
EMİNE HALİSE BAKIR GÖLCÜK 19.10.2017
TUĞBA AKSOY GÖKÇE 19.10.2017
CAFER KAÇAR KIZILAĞAÇ 14.10.2017
HAVVA SAĞIN AKÇAPINAR 13.10.2017
KERİM SARIOĞLU ÇITLIK(HAŞİMBAHÇESİ) 13.10.2017
BAKİYE SARIBAŞ ULA(KBCPNR) 10.10.2017
MEHMET YILDIZ GÖLCÜK 9.10.2017
EMİNE KAYADİBİ ELMALI  7.10.2017
MERYEM ALGIN AKYAKA(İSKELE) 6.10.2017
AYŞE KIRLI PORTAKALLIK 6.10.2017
FATMA POLVAN AKYAKA(İSKELE) 5.10.2017
ELİF KESKİN ÇÖRÜŞ 4.10.2017
ADNAN DURAN KIZILYAKA 3.10.2017
YUSUF KANAT  ULA(KBCPNR) 28.09.2017
HASAN YAVAŞ GÖKOVA 27.09.2017
REMZİYE KANAT ULA(YNMZRLK) 25.09.2017
MEHMET EMİN GÖĞÜŞ ÇITLIK(YILANLIK) 22.09.2017
FATMA(AKİLE) KAFAL ULA(YNMZRLK) 19.09.2017
RAİFE ÇAMLIBEL ÇITLIK(TAŞKESİĞİ) 18.09.2017
HALİL YANIK ARMUTÇUK 10.09.2017
FEVZİYE UYSAL KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 9.09.2017
GÜLSÜM ÇAMBELEN ÇITLIK(TAŞKESİĞİ) 5.09.2017
ŞEVKET YASAKÇI ULA(YNMZRLK) 17.08.2107
MEHMET YASAKÇI ULA(YNMZRLK) 27.08.2017
ÇETİN GÜMÜŞ ULA(YNMZRLK) 25.08.2017
MESTAN ÇOLAK ATAKÖY(PİRAHMET) 25.08.2017
RAŞİDE ŞATIR ULA(YNMZRLK) 23.08.2017
HASAN ŞAMAKAN ÇÖRÜŞ 19.08.2017
OSMAN BARZA AKYAKA(İNİŞDİBİ) 17.08.2017
MEHMET KOYUNCU ARMUTÇUK 16.08.2017
YUSUF SARI KARABORTLEN 14.08.2017
SUZAN ÇEL ULA(YNMZRLK) 14.08.2017
SAADET AKMAN KIZILYAKA 12.08.2017
DURDU DUMAN TURGUT 12.08.2017
VECDİ YAŞAR ÇETİNOĞLU ULA(YNMZRLK) 12.08.2017
METİN KULAKSIZOĞLU ATAKÖY(PİRAHMET) 11.08.2017
AZİZ DEMİREL MUĞLA YNMZRLK 10.08.2017
ALİ ARMUTÇUOĞLU KIZILAĞAÇ 10.08.2017
HASAN BALCI OYRU 6.08.2017
HABİŞ SAZAN TURGUT 4.08.2017
HATİCE ŞENCEBE SARAYYANI 3.08.2017
EMİNE KAVASOĞLU ÇITLIK 3.08.2017
HATİCE NERMİN BOZTOK GÖKOVA 30.07.2017
ALİ ÖZDEN GÖKÇE 26.07.2017
SÜLEYMAN KARAZEYBEK AKÇAPINAR 22.07.2017
NAİL AKKUŞOĞLU GÖKÇE 19.07.2017
MUSTAFA KAFALI ELMALI 17.07.2017
AYŞE ÖNER ÇITLIK(HAŞİMBAHÇESİ) 17.07.2017
RAZİYE SÜLEK(BEHİYE DENİZ) GÖKOVA 12.07.2017
UMMUHAN(MELAHAT)BAKA ULA(YNMZRLK) 11.07.2017
BEHİYE TOPÇU ULA(YNMZRLK) 10.07.2017
AYŞE CAN ÇITLIK(HAŞİMBAHÇESİ) 8.07.2017
MUHAMMED MERT İNİŞDİBİ 7.07.2017
ŞÜKRÜ ASLAN ULA(YNMZRLK) 4.07.2017
NEBİLE SAĞLIK ULA(YNMZRLK) 4.07.2017
GÜLSEREN DUYGULU ULA(YNMZRLK) 4.07.2017
HÜSEYİN SARIDÜZ ÇÖRÜŞ 3.07.2017
ZEHRA(NEVİKE)SÜLLEN ULA(YNMZRLK) 3.07.2017
JALE KAMIŞ ULA(YNMZRLK) 3.07.2017
CAVİT KARAYEL AKÇAPINAR 23.06.2107
GÜLAYŞE TUNCER ULA(YNMZRLK) 26.06.2017
HALİL İBRAHİM BUŞUK ULA(YNMZRLK) 25.06.2017
REŞAT YÜCE GÖKOVA 24.06.2017
ALİ(KAMİL) BELEN ÇİÇEKLİ 23.06.2017
İLHAN DEVECİOĞLU ESENTEPE 23.06.2017
HAYRETTİN BARUT ULA (YNMZRLK) 23.06.2017
YILMAZ ABBAN KARABÖRTLEN 20.06.2017
HATİCE BUHARALI ULA(KBCPNR) 20.06.2017
AYŞE AKYOL SARAYYANI 18.06.2017
MAKSUT ERCAN GÖKOVA 17.06.2017
HASAN SUDA YARAŞ(SODA) 16.06.2017
ALİOSMAN KARA AKYAKA (İNİŞDİBİ) 14.06.2017
CENNET ÇARDAK KAVAKÇALI 13.06.2017
AYŞE AYVAZOĞLU HAŞİMBAHÇESİ 13.06.2017
MESTAN NURİ BACAKSIZ KARABÖRTLEN 10.06.2017
MEMİŞ ALGIN AKYAKA(İSKELE) 9.06.2017
YETER KAMIŞ GÖKOVA 9.06.2017
MEHMET SAVRAN SARAYYANI 9.06.2017
DÖNE YAVUZ ÇÖRÜŞ 7.06.2017
YILMAZ TANKUT AKYAKA(İSKELE) 6.06.2017
HAYDAR İŞLER ULA(YNMZRLK) 6.06.2017
HAYRİYE SEMERCİOĞLU ULA(YNMZRLK) 2.06.2017
AYŞE GÜMÜŞTAŞ KIZILAĞAÇ 31.05.2017
YUSUF YEŞİL ULA (YENİMZRLK) 29.05.2017
SADIKA YURTTAŞ GÖKÇE 29.05.2017
SADİKE USLU ATAKÖY 26.05.2017
FATMA MERSİNKAYA ELMALI 26.05.2017
MEHMET SALİH TURGUT GÖKÇE 25.05.2017
DURMUŞ KARATEPE PORTAKALLIK(DEREYÜZÜ) 25.05.2017
GÜLLÜ ASLAN KARABÖRTLEN 23.05.2017
MÜŞERREF TELCİ ULA (YENİMZRLK) 22.05.2017
HÜSEYİN ÇAĞIRGAN GÖKÇE 20.05.2017
ALİOSMAN KOCABIÇAK ULA (YENİMZRLK) 15.05.2017
RAMAZAN AKYÜZ GÖKOVA 13.05.2017
ALİ SARI GÖKOVA 12.05.2017
FATMA DEMİRDÖVEN ULA (YENİMZRLK) 7.05.2017
ASİYE YAŞAR KARABÖRTLEN 7.05.2017
AYŞE AYDIN GÖLCÜK 5.05.2017
RAZİYE SARIOĞLU GÖKOVA 4.05.2017
NURTEN FEREK GÖKÇE 28.04.2017
ZELİHA(MELİHA)DENLİ ULA(YNMZRLK) 28.04.2017
ŞÜKRİYE TOSUN ULA(YNMZRLK) 28.04.2017
ABDÜLKADİR İLİKLİ AKYAKA(İSKELE) 26.04.2017
EMİNE YÜZ ULA(YNMZRLK) 26.04.2017
MEHMET ÇIRAK ULA(YNMZRLK) 20.04.2017
İSMAİL  DEMİRBAŞ ULA(YNMZRLK) 14.04.2017
SELAHİ(SEZGİN)ASAR ESNTEPE 11.04.2017
HAMDİ GÜLTEKİN BAŞOĞLU ULA(YNMZRLK) 5.04.2017
ÖZGÜN(SEDAT)SOY ULA(YNMZRLK) 2.04.2017
İSMAİL ÖZEN KARABÖRTLEN 30.03.2017
MUSTAFA SAĞLIK ULA(YNMZRLK) 25.03.2017
MESUT KANAT GÖLCÜK 24.03.2017
BEKİR DİRMİLLİ ULA(YNMZRLK) 23.03.2017
HASAN AŞIK ÇITLIK 21.03.2017
HATİCE TURHAN YEŞİLÇAM 16.03.2017
DURMUŞ GÜLDAĞ KAVAKÇALI 14.03.2017
BURHAN TERZİOĞLU KIZILYAKA 14.03.2017
FATMA ARSLAN ESENTEPE 8.03.2017
FATMA BELEVİ ESENTEPE 7.03.2017
ERSEGÜN GÜNGÖR AKÇAPINAR 6.03.2017
GÜLSİYE GÖNEN GÖKÇE 4.03.2017
RIFAT ALICI GÖKOVA 4.03.2017
HABİBE TÜRKOĞLU AKYAKA(İSKL) 2.03.2017
AYFER TUNCAY ULA(YNMZRLK) 28.02.2017
MELAHAT GENÇ AKÇAPINAR 27.02.2017
EKREM ÇETİ ULA(YNMZRLK) 20.02.2017
SÜLAYMAN ŞAHİN GÖLCÜK 18.02.2017
HÜSEYİN DÜNDAR ERKAN ULA(KBCPNR) 18.02.2017
FERİDE KANAT KARABÖRTLEN 15.02.2017
BİRSEN ARICI ULA(YNMZRLK) 15.02.2017
ŞELALE BAŞAR GÖKOVA 15.02.2017
SÜLEYMAN BÖCEK TURGUT 15.02.2017
FERİDE ÖZCAN ÇİÇEKLİ 12.02.2017
SABRİ KULAKSIZOĞLU ATAKÖY(PİRAHMET) 7.02.2017
ALİ ALKAN KIZILAĞAÇ 7.02.2017
ŞEFİKA KAYMAKÇI KARABÖRTLEN 31.01.2017
İSMAİL AKTÜRK PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 28.01.2017
ZÜHRA ŞAHİN AKÇAPINAR 24.01.2017
ŞABAN ÇİÇEKLİ ÇİÇEKLİ 23.01.2017
HASAN AKÇAM ARMUTÇUK 20.01.2017
İBRAHİM ÇİLCE PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 19.01.2017
İSMAİL TURKAY ATAKÖY(PİRAHMET) 19.01.2017
MEHMET ERSÖZ SARIOĞLU ULA(YNMZRLK) 19.01.2017
MEDİHA ODUNCUOĞLU AKYAKA(İSKELE) 18.01.2017
ALAATİN SARIOĞLU ULA(YNMZRLK) 13.01.2017
MEHMET GEDİK KARABÖRTLEN 13.01.2017
MUSTAFA AĞIRCAN OYRU 10.01.2017
HATİCE DUDU BATUK PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 10.01.2017
EKENDENİZ TANAY AKYAKA(İSKELE) 8.01.2017
PERİHAN ÖZCAN ATAKÖY(PİRAHMET) 8.01.2017
HALİLİBRAHİM İNCE ULA(YNMZRLK) 8.01.2017
MEHMET KÖSELİ OYRU 7.01.2017
YILMAZ(SAİM)ÇULHA KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 5.01.2017

 

Başlıksız Belge
HURİYE(ÖZÜGÜZEL)BEŞBUDAK AKYAKA(İNİŞDİBİ) 31.12.2016
FEYZİYE KAZAKOĞLU ULA (YNMZRLK) 30.12.2016
MUSTAFA KUZEY GÖKOVA 29.12.2016
HÜSEYİN KERTİK GÖLCÜK 29.12.2016
MUSTAFA ERBAŞ ULA (YNMZRLK) 26.12.2016
MEHMET(HÜSEYİN) ÖZCAN GÖLCÜK 24.12.2016
EMİN(HİLMİ) AKSOY ÇİÇEKLİ 19.12.2016
SEMİHA GÖLCÜKLÜOĞLU ESENTEPE 19.12.2016
MEHMET KERTİK GÖLCÜK 18.12.2016
EMİNE ASLAN KARABÖRTLEN 16.12.2016
AHMET BULUT ULA (YNMZRLK) 14.12.2016
ŞEFİKA KAZAK ULA (YNMZRLK) 13.12.2016
 KILINÇ(HÜSEYİN) TABAN ATAKÖY 12.12.2016
FATMA ÜNLÜ GÖKOVA 12.12.2016
EYÜP YAVUZ KARABÖRTLEN 11.12.2016
İBRAHİM ŞEVİK ULA (YNMZRLK) 8.12.2016
KEMAL ÇİÇEKLİ ÇİÇEKLİ 7.12.2016
DUDU EMİNE KÖROĞLU GÖKÇE 4.12.2016
ÖZCAN ERTEM AKÇAPINAR 3.12.2016
NEZAHAT MUMCU ULA (YNMZRLK) 3.12.2016
AVNİ KANLIYER PORTAKALLIK(DEREYÜZÜ) 28.11.2016
AYŞE ATICI AKYAKA(İSKELE) 28.11.2016
SADIKA ÇULHA KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 27.11.2016
MEHMET ALİ ÇAMLIBEL KIZILYAKA 25.11.2016
ATİKE ARMUTÇUOĞLU GÖKOVA 25.11.2016
BİRCAN(BİRSEN) ÖZCAN KARABÖRTLEN 24.11.2016
FATMA KARACA GÖLCÜK 23.11.2016
SALİH ZEKİ GÖKOVA GÖKOVA 23.11.2016
YUSUF BAKİ USTAOĞLU ULA(KBCPNR) 20.11.2016
YILMAZ BODUR ULA (YNMZRLK) 19.11.2016
RAZİYE GÜMÜŞ AKYAKA(İSKELE) 18.11.2016
MELEK AYDIN  HAŞİMBAHÇESİ 14.11.2016
 SÜLEYMAN YAVUZ( TEKEOĞLU) KAVAKÇALI 12.11.2016
HAMDİ ŞENKAL ULA (YNMZRLK) 9.11.2016
AYNIMAH HAZIR PORTAKALLIK(DEREYÜZÜ) 5.11.2016
MUSA ÖZEN KAVAKÇALI 3.11.2016
TAYFUN FİDAN AKYAKA(İSKELE) 3.11.2016
AYŞE ÇEŞME KAVAKÇALI 31.10.2016
AYSEL PALAVRACI ULA(YNMZRLK) 29.10.2016
EMİNE TİRİÇ SARAYYANI 28.10.2016
SADİYE KAMİT ULA(YNMZRLK) 24.10.2016
FATMA AVCI İNCİR 24.10.2016
MEHMET IŞIK ULA(YNMZRLK) 17.10.2016
OSMAN ÖZAY HAŞİMBAHÇESİ 16.10.2016
EMİNE DUDU KOCAGÖZ OYRU 15.10.2016
SIDIKA GÜNSEL ORHON ÇITLIK(YILANLIK) 9.10.2016
SADİ GÖKOVALI GÖKOVA(İNİŞDİBİ) 9.10.2016
FİRDEVS ERKARA KIZILYAKA 8.10.2016
ŞERİFE ÖZCAN ÇİÇEKLİ 7.10.2016
ÖZNUR BOZDAĞ TURGUT 6.10.2016
NEŞE GÖKALP MUĞLA YENİ MEZARLIK 6.10.2016
REFİK GÜRHAN ULA(YNMZRLK) 6.10.2016
HALİL ÖTER YEŞİLÇAM 5.10.2016
FİKRİYE ALPARSLAN ULA(YNMZRLK) 4.10.2016
GÖKHAN KUTLU GÖKOVA 4.10.2016
GULSEREN DALLİ ULA(YNMZRLK) 29.09.2016
AYŞE HARIB ULA(YNMZRLK) 28.09.2016
CEMİLE EŞE KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 27.09.2016
MUSTAFA KAVASOĞLU ÇITLIK(YILANLIK) 26.09.2016
FATMA PALAVRACI ULA(YNMZRLK) 22.09.2016
MUSA KOLKESEN HAŞİMBAHÇESİ 21.09.2016
FATMA ÇİÇEKLİ ÇİÇEKLİ 20.09.2016
MEHMET DÖĞERLİ GÖKÇE 16.09.2016
BEDRİYE ŞATIR ULA(YNMZRLK) 12.09.2016
ZAHİDE SEÇKİN GÖKOVA 9.09.2016
HURİ(HÖRÜ) UYSAL KIZILAĞAÇ 6.09.2016
AYŞE GÖKSEL ELMALI 3.09.2016
MEHPARE ÇEVİK ULA(YNMZRLK) 2.09.2016
MUSTAFA KARAKUŞ GÖLCÜK 2.09.2016
OSMAN TOZLU  GÖLCÜK 6.08.2016
AYŞE(EMİNE)KALENDİR KARABÖRTLEN 7.08.2016
BAHAR TOPÇU ÇÖRÜŞ 8.08.2016
HABİBE CENGİZ ULA(YNMZRLK) 8.08.2016
FATMA ALKAN SARAYYANI 9.08.2016
FATMA AYYILDIZ AKYAKA(İSKELE) 10.08.2016
HALİL MERCAN KAVAKÇALI 10.08.2016
HÖRÜ BALCI HAŞİMBAHÇESİ 10.08.2016
MEHMET YILDIZ ULA(KABACAPINAR) 12.08.2016
MEHMET ORHAN KIZILYAKA 17.08.2016
RAZİYE ÇATALAK ULA(YNMZRLK) 17.08.2016
ADİL YÜZ ULA(YNMZRLK) 18.08.2016
HACIBABA DOĞAN ULA(YNMZRLK) 20.08.2016
ERSİN KÖSELİ KIYRA 22.08.2016
RUKİYE SANDIKÇI AKÇAPINAR 24.08.2016
ŞÜKRİYE ÇELEBİ GÖKÇE 24.08.2016
CELAL AZMAKÇI YAYLASÖĞÜT 25.08.2016
ÖZCAN TORAMAN ULA(YNMZRLK) 25.08.2016
İRFAN(ORHAN) BİLDİRİCİ ULA(YNMZRLK) 26.08.2016
AYŞE ÇAMLIBEL ÇITLIK 29.08.2016
MURAT ÇULHAOĞLU KIZILAĞAÇ 31.08.2016
SAMİ HİSAR ULA(KABACAPINAR) 30.07.2016
GÜLSENE DENİZ ULA(YENİ MZRLK) 29.07.2016
GÜLÜMSER KARAKUYU AKYAKA(İSKELE) 26.07.2016
FERİDE KESKİN  ÇITLIK 26.07.2016
FERHAT GÖKÇEOĞLU ULA(YENİ MZRLK) 25.07.2016
ŞAZİYE TEKELİ KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 24.07.2016
AYŞE KARABIYIK KIZILAĞAÇ(ÇAMKÖY) 23.07.2016
ADİLE ÖZEN  KAVAKÇALI 20.07.2016
DENNİS MICHAEL WILTSHIRE GÖKOVA 20.07.2016
MAKBULE SOY ULA(YENİ MZRLK) 19.07.2016
HATİCE DUDU GÖKÇE ULA(YENİ MZRLK) 16.07.2016
VELİ ÇAYLI KARABÖRTLEN 12.07.2016
MUHAMMET KONAR  ŞİRİNKÖY 11.07.2016
SÜLEYMAN MERCAN KAVAKÇALI 10.07.2016
ELİF SARIOĞLU GÖKOVA 9.07.2016
OSMAN BAĞDAT AKYAKA(İSKELE) 9.07.2016
NİHAT DEMİRTAŞ DALYAN 8.07.2016
SUAT ÇOBAN AKYAKA(İSKELE) 7.07.2016
FERİŞTAH(FERİŞ) AVCI ARMUTÇUK 2.07.2016
ALİ UYSAL AĞAKÖY 2.07.2016
HASAN TAHSİN ÇAMLIBEL ÇITLIK 30.06.2016
YUSUF ÇINAR KIZILYAKA 29.06.2016
MELEK CAN GÖKÇE 29.06.2016
GÜLER ÖZBEY AKYAKA(İSKELE)  29.06.2016
ELİF SİVİŞ ULA(YNMZRLK) 26.06.2016
AKİDE AYDINLI  ULA(YNMZRLK) 25.06.2016
SONER GÖKOĞLU KARABÖRTLEN 25.06.2016
ALİ ÇEVİK ULA(YNMZRLK) 22.06.2016
HEDİYE BOZOĞLAN KARABÖRTLEN 21.06.2016
NAZEN AKTAŞ ULA(KABACAPİNAR) 19.06.2016
AHMET BARZA AKYAKA(İNİŞDİBİ) 15.06.2016
HALİL KARAPINAR KARABÖRTLEN 15.06.2016
OSMAN ÖMER AKDEMİR AKYAKA(İSKELE)  12.06.2016
BAKİYE ÇIRAK ULA (YNMZRLK) 11.06.2016
ALİOSMAN ALLI ULA (YNMZRLK) 10.06.2016
AYHAN ERZENE ULA (YNMZRLK) 8.06.2016
MEHMET(MUHAMMET) ÖLMEZ AKÇAPINAR 5.06.2016
OSMAN GÜRDOĞAN AKYAKA(İSKELE)  4.06.2016
YILMAZ SOY ULA (YNMZRLK) 3.06.2016
AYTEN UYSAL ULA (YNMZRLK) 3.06.2016
AYŞE ÖZCAN GÖLCÜK 2.06.2016
MUSTAFA KUZGUN ELMALI 2.06.2015
KERİM ÖZTÜRK KIZILAĞAÇ 30.05.2016
MÜNİRE KALEM ULA(YENİMZRLK) 28.05.2016
HAKKI TİZGİLİ AKYAKA(İSKELE) 27.05.2016
FATMA KANATOĞLU GÖLCÜK 26.05.2016
ALİ KARAARSLAN ULA(YENİMZRLK) 26.05.2016
ZEKAİ KAZAKOĞLU ULA(YENİMZRLK) 25.05.2016
DİLBER KARAZİYAN ULA(YENİMZRLK) 24.05.2016
MÜŞERREF ŞENKAL(TÜTÜNCÜ) ULA(YENİMZRLK) 23.05.2016
ABİDİN ŞAHİN  AKYAKA(İSKELE) 21.05.2016
HÜSEYİN(HASAN) KANAT GÖLCÜK 20.05.2016
RAMAZAN GÖRGEN KÖYCEĞİZ (YANGI) 18.05.2016
SEMİHA DURMAZ ULA(YENİMZRLK) 12.05.2016
MEHMET ŞİMŞEK ULA(YENİMZRLK) 12.05.2016
OSMAN ULUTAŞ KARABORTLEN 10.05.2016
SEVİLAY ŞATIROĞLU ULA(YENİMZRLK) 9.05.2016
NECİBE İNAT  ULA(YENİMZRLK) 5.05.2016
SADIKA AYTAR ULA(YENİMZRLK) 3.05.2016
HÖRÜ BÖLÜKOĞLU OYRU 2.05.2016
AYTEN YASAKÇI AKYAKA(İNİŞDİBİ) 1.05.2016
İSMAİL HAKKI ACAR PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 30.04.2016
MEHMET TOKALAŞ PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 29.04.2016
OSMAN SARIOĞLU GÖKÇE 26.04.2016
ÇAĞRI ÖĞÜTMEN ULA(KBCPNR) 24.04.2016
MEHMET GÜMÜŞOĞLU ULA(YNMZRLK) 24.04.2016
GÜLTEN KIZLAN KARABORTLEN 22.04.2016
YILDIRAY ÇELEBİ MUĞLA ŞHR MZR 22.04.2016
AYŞE KARADUMAN ULA(YNMZRLK) 22.04.2016
GÜLAYŞE BOZYER ULA(YNMZRLK) 21.04.2016
HACI BAYRAM KOCABIYIK ULA(YNMZRLK) 20.04.2016
YILDIZ(AYTEN) İNCE ULA(YNMZRLK) 19.04.2016
SAMİ KOCAEKİZ ULA(YNMZRLK) 19.04.2016
TEVFİK ÖZER ERİM GÖKOVA 14.04.2016
OSMAN GÖKOVA GÖKOVA 10.04.2016
KUDRET SAVAŞ AKYAKA (İSKELE) 7.04.2016
GÜLAYŞE CAN KARABORTLEN 4.04.2016
MEHMET HAZIR PORTALLIK(DEREYÜZÜ) 3.04.2016
ALİ AKYAR SARAYYANI 1.03.2016
SUZAN YAŞAR GÖKOVA 3.03.2016
SULTAN USLU ULA YMZRLIK 5.03.2016
BAKİYE ÇAKIR HAŞİMBAHÇESİ 5.03.2016
ORHAN ÖZER ULA YMZRLIK 8.03.2016
ALİ KENAN GÖLCÜKLÜOĞLU ULA YMZRLIK 9.03.2016
MEHMET ATANTÜRK AKYAKA(İSKELE) 9.03.2016
MEHMET ŞATIR ULA YMZRLIK 10.03.2016
ÖZTEKİN YAPUCU ULA YMZRLIK 11.03.2016
SÜLEYMAN KANAT GÖLCÜK 12.03.2016
HATİCE KIRKAN YEŞİLÇAM 18.03.2016
HATİCE ÇOLAK ATAKÖY 19.03.2016
AKİF EŞE KIZILAĞAÇ 20.03.2016
ELİF YILDIRIM GÖKÇE 22.03.2016
PENBEGÜL ÇİLCE ULA KBCPNR 25.03.2016
MUAMMER GÖKMEN ULA YMZRLIK 25.03.2016
KENAN(FİKRET) MUMCU ULA YMZRLIK 30.03.2016
SULTAN ARICI OYRU 28.02.2016
İSMET TAVAS GÖKOVA 28.02.2016
ÖMER AKALIN SARAYYANI 27.02.2016
NEFİSE ŞENYURT ULA YMZRLIK 27.02.2016
SULTAN DİLSİZ(BULLA KADIN GÖKTAŞ) KIZILYAKA(ÇATALARIK) 25.02.2016
MUSTAFA YARAŞLIOĞLU AKÇAPINAR 24.02.2016
PAKİZE ÜSTÜN  GÖLCÜK 24.02.2016
MUSTAFA SEVİM AKYAKA 23.02.2016
HATİCE SARIOĞLU GÖKÇE 19.02.2016
NURİ KAVASOĞLU KIZILYAKA 17.02.2016
TANER TEPELİ ULA KABACPNR 16.02.2016
SAFİYE UYSAL ATAKÖY 14.02.2016
NACİYE TOPAL ULA KABACPNR 13.02.2016
HAYATİ FADILLIOĞLU AKÇAPINAR 9.02.2016
ALİRIZA KANAT GÖLCÜK 6.02.2016
YAŞAR BİBERCİ AKYAKA 6.02.2016
GÜLAYŞE GÖK ULA YMZRLIK 5.02.2016
İNCİ GEZER ULA YMZRLIK 3.02.2016
HALİL İBRAHİM YAPUCU ULA YMZRLIK 3.02.2016
ŞÜKRAN ARICA AKYAKA 3.02.2016
AYŞE BOZKURT ULA YMZRLIK 3.02.2016
ÖMER ALGIN YATAĞAN AKGEDİK 24.01.2016
SULTAN ŞENGÜL GÖKÇE 22.01.2016
HÖRÜ ARSLAN MARMARİS 19.01.2016
ALİ PALAVRACI ULA(YENİMZRLK) 19.01.2016
AHMET GÖKGEDİK ELMALI 17.01.2016
MEHMET İNCE ULA(YENİMZRLK) 16.01.2016
ÖMER KARAKAYA KARABORTLEN 16.01.2016
TURGUT KORKMAZ ULA(YENİMZRLK) 15.01.2016
NECATİ BULUT ULA(YENİMZRLK) 13.01.2016
ŞEFİK İBRAHİM ÇATALAK ULA(YENİMZRLK) 13.01.2016
BAYRAM YAVUZ KAVAKÇALI 11.01.2016
MEHMET ÇETİN KIZILYAKA 9.01.2016
NURSEN TABAK ULA(YENİMZRLK) 8.01.2016
FATMA ÖZAL YERKESİK 8.01.2016
MELİHA SARIBAŞ ULA(KABACAPINAR) 6.01.2016
GÜRCÜ KUYUCAK ULA(YENİMZRLK) 5.01.2016
ZELİHA ÖZÇALIŞKAN GÖKOVA 4.01.2016

 

LÜTFÜ GÖRGÜN AKYAKA 28.12.2015
AYŞE TİRİÇ SARAYYANI 17.12.2015
FATMA YAYALIK YEŞİLÇAM 17.12.2015
SALİH DAL ULA (YNMZRLK) 14.12.2015
SAMİ BALIKOĞLU GÖKOVA İNİŞDİBİ 13.12.2015
SABRİ ERDOĞMUŞ ULA (YNMZRLK) 13.12.2015
SELAHİ YİĞİT ULA (YNMZRLK) 13.12.2015
AYŞE NAHİDE BODUR ULA (YNMZRLK) 12.12.2015
DURDANE YILDIRIM KARABORTLEN 29.11.2015
EMİN KAMİT ULA(YNMZRLIK) 28.11.2015
KERİM CEYLAN GÖKOVA 27.11.2015
SİBEL TAŞ KARABORTLEN 25.11.2015
HAYRİYE DAL İNCİR 25.11.2015
MEHMET KARA YEŞİLÇAM 23.11.2015
SERKAN ÇOMAK KARABORTLEN 22.11.2015
BEKİR SAĞLIK ULA(YNMZRLIK) 19.11.2015
OSMAN ÖZKAYA KIZILYAKA 18.11.2015
OSMAN GÜNLÜK ULA(YNMZRLIK) 18.11.2015
METİN AKINCI ULA(YNMZRLIK) 18.11.2015
DURMUŞ GEZGİN ATAKÖY 18.11.2015
TAHİR AKÇAY GÖLCÜK 17.11.2015
PAKİZE DEMİRTAŞ KARABORTLEN 13.11.2015
MEDİHA PEHLİVAN ULA(YNMZRLIK) 12.11.2015
GULSUM VAROL ÇITLIK 10.11.2015
CEMİLE EROĞLU  ELMALI 7.11.2015
İLYAS KIZILKAYA SARAYYANI 4.11.2015
AHMET GÖKMEN ULA(YNMZRLIK) 2.11.2015
İSMAİL KIRLI PORTAKALLIK(AĞAKÖY) 31.10.2015
TURGUT ÖZCAN KARABORTLEN 30.10.2015
MUSTAFA KULAKSIZOĞLU ÇITLIK 30.10.2015
AYŞE KAYRAK EDİRNE KEŞAN 29.10.2015
DURMUŞ TABAK ULA (YNMZRLK) 27.10.2015
FATMA ŞİMŞEK KAVAKÇALI 23.10.2015
MELİHA(BEDRİYE) UYANIK AKYAKA 22.10.2015
MEHMET KOCAGÖZ KIYRA 21.10.2015
MUKADDES SÜL ULA (YNMZRLK) 17.10.2015
MUZAFFER CEYLAN ANKARA 15.10.2015
RAZİYE ÇETİN KIZILYAKA 14.10.2015
FATMA SÜREK ULA (YNMZRLK) 8.10.2015
MUSTAFA ÇOLAKOĞLU GÖKÇE  7.10.2015
ABDULLAH TORAMAN ULA (YNMZRLK) 4.10.2015
EMİNE FEREK ARMUTÇUK 4.10.2015
ALİ AKBULUT PORTAKALLIK 2.10.2015
AYŞE ŞİMŞEK KABAGUNLUK 16.10.2015
RAMAZAN AĞIRCAN KIYRA 26.09.2015
SADİYE GEÇER ULA(YNMZRLK) 24.09.2015
BEYZA DEMİREL ULA(YNMZRLK) 20.09.2015
HASAN BEZKOKTU ULA(YNMZRLK) 17.09.2015
YAŞAR BALKIR GÖKOVA 15.09.2015
MELDA MERİH DENİZ AKYAKA 12.09.2015
İHSAN AKKAYA KIZILYAKA 11.09.2015
GÜLSİYE ÇİÇEKLİ ÇİÇEKLİ 9.09.2015
FATMA TUNA PORTAKALLIK(DEREYÜZÜ) 7.09.2015
GÜLZİDE TOPÇU ULA(YNMZRLK) 7.09.2015
FATMA ARMAĞAN ÇITLIK 4.09.2015
AKİDE ÇAPA ULA(YNMZRLK) 2.09.2015
OKTAY AKBAL AKYAKA 31.08.2015
HÜSEYİN AYDIN SARAYYANI 31.08.2015
HÜSEYİN DAĞÜSTÜ AĞAKÖY 31.08.2015
ADNAN ÇAĞIN ULA(YNMZRLK) 29.08.2015
SALİM ERDOĞAN(MUĞLA) ULA(YNMZRLK) 28.08.2015
SERAY KULAKSIZOĞLU ATAKÖY 27.08.2015
MÜRÜVET PALAVRACI ULA 27.08.2015
SALİH BELEVİ(ÇITLIK) ESENTEPE 27.08.2015
ATİYE KABASAKAL ULA(YNMZRLK) 24.08.2015
TÜLAY KANAT YENİKÖY 21.08.2015
HÖRÜ DUDU EREN GÖKOVA 20.08.2015
KEMAL TÜZÜN ELMALI 19.08.2015
HASAN TURGUT TURGUT 15.08.2015
SEVİM KARAKOÇ AKYAKA 12.08.2015
SEFA ÇETİN ULA YENI MZRLK 12.08.2015
İSMET ÇAĞLAYAN AKYAKA 10.08.2015
HÜSEYİN GÖKDAĞ KARABÖRTLEN 8.08.2015
HÜLYA KAVAK ELMALI 7.08.2015
FATMA UZUNDUMLU ULA YENİ MZRLIK 5.08.2015
KEMAL GÜVEN GÖKÇE 4.08.2015
YUSUF SAVRAN KARABORTLEN 2.08.2015
İREMSU DEVECİ KARABORTLEN 1.08.2015

 

 

 

 

Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya